Kauq per dhom dhe per llokale e rrujtun 50 euro

Shitet nga: Prizren 04 Mar 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Kauq per dhom dhe per llokale e rrujtun 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim