Kauq

Shitet nga: Prizren 09 Mar 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqin e bardh shum e rrujtun dhe mir per shtepi ose per llokale mundeni me perdor qmimi 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim