Kauq

Shitet nga: Muhamed 27 Shk 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilie salloni / kauq.
Ne gjedje te mire dhe i ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim