Kauqa

Shitet nga: Erman 26 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy kauqa ne gjendje shum te regult, siq po shihen ne foto, se jane shum pak te perdorur, gati si te reja me qene. Kauqat hapen per me flejt dhe ner kauqa ka vend te mjaftueshem per me i rujt sendet. Qimimi per te dyjat eshte 250€, pres thirrjet serioze, te lutem mos dergoni SMS'a.

Nr. 044 610 360
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim