Kauqa

Shitet nga: Sami 13 Gsh 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Dy kauqa te perdorura shume pak.Kauqat jane me depo dhe perdoren edhe per fjetje. Jane te blera prej nje firm te njohur nga jasht vendit tone.Nr tel 044 683 563.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim