Kauqa dhe fotele

Shitet nga: Sevdije 08 Sht 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 2 kauqa dhe 1 fotele per dhome te pritjes.
Jan ne gjendje shume te mire,shume pak te perdorura, pothuajse te reja.
Shume te pershtatshme si per neje po ashtu edhe per fjetje.
Per me shume informata kontaktoni ne 044289724.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim