Kauqa dhe tavolina per dhom pritjes

Shitet nga: Hasan 15 Pri 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet garnitura per dhom te pritjes,Nje treshe nje dyshe , kater fotele , dhe tri tavolina.Jan te perdorur 2-3 muaj,jan pa defekte
Qmimi me te cilen jan bler eshte 1700 euro, po shiten per 1000 ero . Shiten shkaku sepse e kam ndrruar vendbanimin,skam vend ku ti le .
Mund tna kontaktoni ne numrin 044403384.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim