Kauqa dhe tavolina per dhom pritjes

Shitet nga: Hasan 15 Pri 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shesim kompletin per dhom pritjes . Nje treshe , dyshe , dhe kater tavolina.
Jane me qmim te volitshem , qmimi qe jan bler eshte 1700 euro,shiten per 1000 euro per shkak te ndrrimit te vendbanimit, jan te reja pa asnje defekt, te perdorura 2-3 muaj .
Na kontaktoni ne 044403384.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim