Kauqa komplet + Tepih

Shitet nga: Adem Kryeziu 30 Jan 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Kauqat komplet dhe tepihu shiten bashk.
Qmimi I pa diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim