Kauqa per sallon apo per dhoma

Shitet nga: driton 10 Mar 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
kauqa per ndeje dhe gjith ashtu edhe te rahatshen per fjetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim