Kauqa

Shitet nga: Ali 11 Nën 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy kauqa te perdorura te ruajtura mire.Te dyjat shtrihen dhe kane sandek per jorgana.Me qmim te volitshem 180 euro te dyjat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim