Kauqi

Shitet nga: Prizren 10 Shk 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqin e bardh shum mir dhe rrujtun qmimi 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim