Komodë për TV dhe dy tavolina

Shitet nga: furkan 14 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Dimensionet e komodës: Gjatësia 2m, lartësia 1.80m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim