Komod dhe Tavoline dhe TV

Shitet nga: Komoda 08 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komoden tavolinen me gjith televizior eshte ne gjendje te rregullt nuk ka as ni defekt krejt komplet 350 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim