Me qmim te volitshem

Shitet nga: garnitura 10 Pri 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Eshte shum praktike per gjum dhe per vendosje i pershtatshem per gjitha anet e majte apo e djathte dimensioni gjithsej 3.30 me 2.90 metra
Viber 0038649281137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim