Mobilije

Shitet nga: Ismet Orqusha 23 Dhj 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilije: Trosed, dvosed dhe fotelje. Cmimi mund te diskutohet ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim