Mobilje ( treulese , dyulese , dhe fotelje )

Shitet nga: Naim 16 Nën 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

285 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilje ne gjendje shum te mir,
mobiljet jane shum te rujshme siq po shihen ne foto ,
Treshja, dyshja dhe fotelja mund te hapen per fjetje ...
Pres bleres serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim