Mobilje

Shitet nga: dani 14 Mar 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet per dhome te pritjes 3sh 2sh dhe dy 1she.Jane lekure dhe te ruajtura,jan bler 3muaj me pare.Poashtu dhe dhoma e fjtetjes e cila posedon shtratin+jogi,kornizat dhe komodinen dhoma e fjetjes shitet pa orman.cmimi i tyre eshte 1250€ te gjitha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim