Mobilje

Shitet nga: Shpend 19 Gsh 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Kauq dyshe me ngjyre te bardhe, dimensionet: 1.50 me 83 cm. E mbushur me pupla dhe mbeshtjelleset qe mund te hiqen per larje. Prodhimi: IKEA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim