Mobilje

Shitet nga: Mobilje 04 Mar 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 3 kauq shum te pershtatur per fjetje po ashtu edhe hapen te gjith dhe perfuni vend per gjesende te ndryshme.

Poa shtu tavolina per kuzhin me 2 karige dhe dy ulse te medha ne te cilen mund te ulen 6vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim