Mobilje/Inventar

Shitet nga: garnitura 10 Pri 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Garnitura Treshe Dyshe dhe dy Fotele Mund te kontaktoni edhe ne viber 00386281137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim