Mobilje L per dhome dite dhe per fjetje

Shitet nga: hasan 26 Sht 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
e pershtatshme per dhome dite per te ndenjur si dhe shume komode per fjetje per dy persona. gjithashtu ka edhe hapesiren perfundi ku mund te lini shume gjera. prodhim i firmes se mirenjohur "Simpo".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim