Mobilje Salloni

Shitet nga: Shpend 01 Nën 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Garniture e sallonit. Perfshin: Nje kauç tresh, nje kauç dysh dhe nje fotelje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim