Mobilje VERSACE

Shitet nga: Jeton 24 Tet 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
2 Fotela dhe 1 Kauq (1+1+3)
Dorezat e fotelave jane mbeshtjellen me skaj Kamet e vkan prej aluminit. Ftyren e ka mbeshtjellne me material VERSACE ngjyra krem.
Dorezat e kauqit jane mbeshtjellne me skaj.Dhe ftyren e ka mbeshtjellne me material VERSACE ngjyra krem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim