Mobilje dhe inventar

Shitet nga: Florim Qorri 12 Nën 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet nje karocë per femij Qmimi 25Euro
Aparat per makiato ne kapsula i ardhun nga
Zvicra me garancion 1 vjet Qmimi 50Euro
Aparat shtrydhez i pemve dhe perimeve Qmimi 30Euro
Divan i lekures origjinal i ardhun nga Zvicra qmimi 100Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim