Mobilje dhe shporet

Shitet nga: Shekip 25 Sht 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet nje mobilje edhe Per dite edhe Per me flejt dhe 2 mojce mundeni me perdor edhe si mobilje edhe Per flejt keto 3 kushtojn krejt 100 Euro
Per me shum info thirrni tel 044391211 gjindemi ne prizren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim