Mobilje komplet per dhomen tuaj

Shitet nga: Ismet Orqusha 23 Dhj 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Nje mobilje per 3 persona(trosed) nje mobilje per 2 persona(dvosed) dhe nje mobilje(fotelja) per nje person.
Cmimi mund te diskutohet ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim