Mobilje per sallon 2 treshe

Shitet nga: Shykri 16 Jan 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet 2 treshe per sallon.
Mobiljet jan shume pak te perdorura dhe te rahatshme per gjume.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim