Mobilje per sallon

Shitet nga: Xx 04 Sht 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet dy seta te kauqave. Jan si shikoni ni foto. 4 treshe dhe 2 fotelja jan shum pak e perdorur . Gjithashtu shitrt edhe dy tavolina per ma shum info kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim