Mobilje per sallon

Shitet nga: Avni 24 Dhj 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet per sallon 1treshe 1dyshe 1njeshe.Jan shum te ruajtura dhe vetem 2 muaj te perdorura.Per info na lajmroni ne nr te telefonit 044276735
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim