Mobilje salloni

Shitet nga: reshat 17 Maj 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
mobilja 3shi 2shi dhe 1shi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim