Mobilje

Shitet nga: fidan 11 Mar 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jan te perdorne por jan shum te rujtne
nuk kan asnji demtim mobiljet jan garnitur .
Dy treshe nje dyshe nje njeshe dhe nji qoshe


vrejtej.nuk jan bler ne treg. Por ne dyqan mobiljesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim