Mobilje

Shitet nga: sami 05 Gsh 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Dy kauqa dhe nje tavoline. Kauqat jane me depo dhe mund te perdoren edhe per fjetje. Tel 044683563. Prizren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim