Mobilje

Shitet nga: ertan 03 Pri 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
prodhim dhe riparim mobiljeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim