Mobilje

Shitet nga: Fisi 26 Mar 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
She's mobiljet 1 2 3 Jan shum pak te perdorura te trijat shrtihen. Si dhe she's komoden per tv 200e Jan te blera ne Mobin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim