Mobiljet dhe 2 tepiha

Shitet nga: besnik 26 Maj 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
shiten mobiljet dhe 2 tepiha , jan ne gjendje te rregullt per me shum informata kontaktoni nr ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim