Mobiljet e perdorura urgjent 60 E

Shitet nga: patriot 09 Nën 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
shiten 4 treshe (60euro copa) nje qoshe (15euro)dhe nje Fotele(20euro)
kompet qmimi 275euro
pres bleres seriozzz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim