Mobiljet per sallon

Shitet nga: naxhije 25 Tet 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Jane dy kauqa te njejte si ky ne foto mund te perdoren per mobilje per sallon dhe per te fjetur jane shum pak te perdorur te dy sebashku 200 euro .

Nr tel 045518716 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim