Nje treules dhe nje njeules - SIMPO

Shitet nga: Fikrim 19 Maj 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
1 Treules dhe 1 (Njeules) /

TREULESI = Cmimi 95 Euro
NJEULESI = Cmimi 70 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim