Prodhojm mobilje sipas porosis

Shitet nga: Mobileri 27 Pri 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm shitje te mobiljev te llojve te ndryshme per shtepi zyre dhe punojm mobilje me porosi me shume lloje te ngjyrav me te cilen ju e perzgjedhni me qmime te arsyeshme thirrni se ja vlen gjindemi ne Prizren dhe nr kontaktus eshte 045 662 620
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim