Rregall druri

Shitet nga: Rregall 02 Mar 01:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shes rregallin nga druri ne gjendje shume te mire me hapesire te mjaftushme per rroba dhe shum kualitet. Qmimi i diskutueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim