Shes mobilje dvoset dhe troset

Shitet nga: Armend 19 Pri 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet 2she dhe 3 she , hapen dhe jane te pershtatshem per fjetje.
Jane ne gjendje te mire.
Cmimi shume i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim