Shiten Mobiljet

Shitet nga: Naser 04 Pri 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Nje 3-she , Nje 2-she , dhe Dy 1-she.
Mobiljet jan perdorur shum pak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim