Shiten kauqa dhe tv

Shitet nga: Monilje 29 Dhj 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 2 kauqa dhe nje tv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim