Shiten mobiljet 2 treshe dhe një fotele

Shitet nga: Erdo 18 Mar 01:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet 2 treshe dhe një fotele jane gjendje shum të regullt si ne foto mundeni te konaktoni edhe ne viber +37745590428 jane edhe per fjetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim