Shiten mobiljet

Shitet nga: Edita 12 Pri 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet e sallonit nje kauq i cili shtrihet nje treshe nuk hapet por ka sandek per jorgana nje dyshe nuk hapet dhe nje taburete,edhe tepihu dhe tavolinat treshe.Cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim