Shiten urgjent

Shitet nga: Syl 16 Shk 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kauqat urgjent shkaku i renovimit te shtepis jan 2 kauqa dhe 2 fotele kauqat hapen dhe per t t fjetuer firma istiksdal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim