Treshe dyshe dhe fotelja

Shitet nga: Treshe dyshe dhe fotelja 01 Sht 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet treshe dyshe dhe fotelja me qmin te volitshem pak te perdorur. Te trete leshohen per me flejt dhe jane me sanduk per me i qit sendet. Nuk jane te demtuar gat si te reja. Qmimi 300 €, per bleres serioz mund te negociojm. Faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim