Treules/dyules/fotelja dhe taburja

Shitet nga: xxxxx 26 Tet 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Urgjentisht shitet Treules/dyules/fotelja dhe tabureja. Treulesja shtrihet per gjume, Te gjitha ne gjendje te rregullt, per me teper mund te kontaktoni ne tel.044247861
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim