Ulese tresh dysh dhe njesh

Shitet nga: Kujtim 05 Sht 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet me cmim shume te volitshem andaj mos e lesho kete shanc se jane shume te rehatshem...njeshe,dyshe dhe treshe...cmimi i fundit 300euro...shume shume lire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim